Mezoterapia mikroigłowa:

Innowacja w kosmetologii estetycznej. Nowa metoda skutecznego odmładzania.

Mezoterapia mikroigłowa to ekskluzywny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Polega na wtłaczaniu małocząsteczkowego kwasu hialuronowego w głąb naskórka silnej stymulacji i lifcie skory. Do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie medyczne (nie roller!) dzięki czemu przy każdym zabiegu utrzymujemy wysoka sterylność i brak możliwości zakażeń skory.

Opis zabiegu:

 Zabieg standardowy:

Na oczyszczona powierzchnie zabiegowa nakładamy 10% kwas glikolowy, którym usuwamy obumarłe komórki naskórka i ułatwiamy przenikanie przezskórne kolejnych preparatów. Po usunięciu kwasu na oczyszczona  powierzchnie skory wykonujemy bezboleśnie kilka tysięcy mikro nakłóć aparatem na powierzchni skory. W kontrolowany sposób wymuszamy procesy naprawcze i regenerujące w skórze. Nakładamy kwas hialuronowy(otworki powstałe w naskórku ułatwiają przenikanie kwasu w glab skory). Przebieg procesu gojenia i zamykania się otworków powoduje dodatkowo lift oraz stymulacje do prawidłowego podziału komórkowego a wiec wyrównanie struktury skory. Jedna cząsteczka kwasu wiąże 250 cząsteczek wody, gwarantując nawodnienie i sprężystość skory, ponieważ wraz z wiekiem zmniejsza się jego ilość skora traci jędrność i powstają zmarszczki. Zabieg ten umożliwia bardzo głębokie wtłoczenie kwasu w skore i wypełnienie zmarszczek.

  Zabieg Lux:

Po nałożeniu kwasu hialuronowego, nakłuwamy dodatkowo zmarszczki mimiczne i głębsze bruzdy. Nakładamy preparat liftingujący, który zaburza polaczenia nerwowo mięśniowe przyczyniając się do zmniejszenia zmarszczek. Nakładamy maskę przyspieszająca gojenie lub o właściwościach liftingujących.

 Efekty:

Wygładzenie, rozjaśnienie, odnowienie naskórka, silne nawilżenie głębokich warstw skory, regeneracja i stymulacja procesów naprawczych, wyrównanie struktury komórkowej, napięcie, pojędrnienie, lift, zmniejszenie zmarszczek mimicznych i bruzd, polepszenie wyglądu skory. Po zabiegu można natychmiast wrócić do codziennych zajęć,  brak opuchlizny, minimalność przeciwskazań.

Po zabiegu:

Przez 4 godziny nie wolno dotykać skory, nakładać żadnych kosmetyków, unikać sauny, siłowni, basenu, efekt zabiegu osiągamy po 4 dniach. Tyle trwa czas gojenia. Zabieg można wykonać jednorazowo lub w seriach do 10 zabiegów co 7-10 dni.

  • Cena zabiegu standardowego: £30
  • Cena zabiegu luksusowego: £50

Polecamy zniżkowy karnet zabiegowy