Peeling kawitacyjny

Jeżeli twoja cera potrzebuje odnowy, regeneracji, co w konsekwencji ma doprowadzić do poprawienia jej kondycji, to warto pomyśleć o peelingu kawitacyjnym. Jest to niezwykle komfortowy, bezpieczny, prosty i bezinwazyjny zabieg pielęgnujący skórę, dzięki któremu w bardzo skuteczny sposób można ją oczyścić. Dzięki kawitacji uzyskuje się efekty pięknej, promiennej i zdrowej cery, co jest marzeniem nie jednej kobiety. Kawitacja stała się bardzo spektakularnym zabiegiem i choć nie jest jeszcze bardzo popularna, to już zdobywa rzeszę zwolenniczek, a nawet zwolenników. Nic w tym dziwnego. Za pomocą bezoperacyjnej metody, polegającej na wnikaniu w skórę ultradźwięków, skóra zostaje dogłębnie oczyszczona i zregenerowana.

Kawitacja jest najnowszą technologią w jakiej przeprowadza się pielęgnację skóry i jest nieporównywalnie lepszym zabiegiem, niż zwykły peeling. Dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że za pomocą specjalnego urządzenia emitującego ultradźwięki możliwe jest oczyszczenie skóry w jej głębi. Zabieg pozwala złuszczyć skórę, oczyszcza pory skórne z nadmiaru tłuszczu, a także delikatnie ją masuje, co pozwala dotlenić cerę i poprawić jej krążenie krwi. Złuszczenie jest bardzo dokładne i bardzo głębokie, czego nie gwarantuje zwykły peeling.

Peeling kawitacyjny nie boli, a jest to ważne choćby dla osób, które mają skórę wrażliwą i w ich przypadku nie ma możliwości złuszczania skóry manualnie. Kawitacja jest zabiegiem kierowanych również do tych, którzy mają skórę cienką, delikatną, ze skłonnością do rozszerzania naczynek, do problemów z trądzikiem. Warto również wspomnieć o tym, że oczyszczanie skóry za pomocą ultradźwięków nie ma skutków ubocznych. Najnowsza technologia pielęgnacji twarzy pozwala szybko pozbyć się tłuszczu ze skóry, wszelkich bakterii, wągrów, mieszków włosowych. Po takim zabiegu skóra jest wyraźnie zregenerowana i odświeżona. Peeling kawitacyjny można przeprowadzać na twarzy , plecach i dłoniach.

EFEKTY:

  • Oczyszczanie skory
  • Ujędrnianie (mikro masaż)
  • Leczenie trądziku
  • Usuwanie martwych komórek, zaskórników
  • Stymulacja metabolizmu komórek
  • Efekt rozjaśnienia skory

 Zalecana częstotliwość zabiegów:

3-5 zabiegów leczniczo

Częstotliwość : 1 raz w tygodniu

Podtrzymanie efektu- 1 raz w miesiącu

 

 PRZECIWWSKAZANIA DO PEELINGU KAWITACYJNEGO:

Do takiego zabiegu nie kwalifikują się kobiety w ciąży i karmiące mamy. Poza tym choroby typu nowotwór, zakrzepica żył, gruźlica, zaburzenia w krzepnięciu krwi, także nie pozwalają na zabieg. To nadal nie wszystko. Jeśli ktoś boryka się z najróżniejszymi infekcjami ogólnoustrojowymi, to także nie może myśleć o przeprowadzeniu peelingu kawitacyjnego. Ponadto przeciwwskazaniem jest rozrusznik serca, czy wszelkie metalowe elementy znajdujące się w tkankach, które poddawane są kawitacji. Przeciwwskazaniem jest nawet aparat na zęby. Menstruacja, stany zapalne skóry, skazy krwotoczne, one także nie pozwalają na przeprowadzenie zabiegu.

Peeling kawitacyjny jest jak najbardziej bezpiecznym zabiegiem, choć nie oznacza to, że będzie on bezpieczny i bez uszczerbku dla zdrowia, jeśli podda się mu osoba, która nie powinna. Takie problemy, jak skłonność do podrażnień, rozszerzone naczynka, cienka skóra, wrażliwa, delikatna- nie ograniczają i nie dyskwalifikują do zabiegu. Wręcz przeciwnie, nie tylko pozwalają, ale nawet zwiększają potrzebę przeprowadzenia oczyszczania cery za pomocą ultradźwięków, bo manualnie zrobić się tego nie da. Nie mniej jednak wyżej wymienione przeciwwskazania są bardzo istotne i trzeba się do nich stosować.

CENA  ZABIEGU:

Peeling kawitacyjny +krem
Twarz £15
Twarz + szyja 
£20
Twarz + szyja + dekolt
£25
Peeling kawitacyjny + maska algowa
Twarz             
£25
Twarz + szyja   
£27
Twarz + szyja + dekolt
£30
Peeling kawitacyjny + ultradźwięki + mikrodermabrazja + ampułka + maska algowa
(lacznie 2 godziny)
£39

W pakietach  6 zabiegów taniej (!!)