Peeling Ziołowy

Zabieg  w skuteczny sposób wygładza skore, ze zmianami typowymi dla skory tłustej i trądzikowej. Leczy trądzik ,likwiduje efekty potradzikowe,w widoczny sposób ,już po pierwszym zbiegu, zmniejsza pory , przebarwienia, blizny, wygładza zmarszczki ,i w bardzo spektakularny sposób likwiduje rozstępy(!).likwiduje nadmierne rogowacenie naskórka, odmładza skore poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny. Prawidłowo przeprowadzony, jest w stanie usunąć   dręczące nas defekty skory już po pierwszym zabiegu, lub widoczny sposób je zminimalizować.

Nie wymaga wielu zabiegów ,jak to jest w przypadku kwasów , mikrodermabrazji, czy innych peelingow.

Zabieg składa się z dwóch etapów , z których jeden polega na wcieraniu specjalnej kompozycji ziołowej w skore .po tym zabiegu ,skora jest czerwona i lekko piekąca przy dotknięciu. Po dwóch dniach po zabiegu ,skora zaczyna się złuszczać(płatowo lub otrabkowo),wtedy zaczynamy przemywać ja preparatem ziołowym zabezpieczającym, który otrzymujemy od kosmetyczki wykonującej zabieg. Skórę przemywamy co dwie – trzy godz. po każdym przemyciu następuje kontrolowane złuszczanie. Trzeba pamiętać o systematycznym używaniu lotonu, bo dzięki niemu skora się złuszcza ,a zarazem powoduje on wzrost nowych komórek , które zastępują stare. Podczas trwania zabiegu (od momentu wykonania peelingu ziołowego) , kategorycznie nie wolno myc skory objętej zabiegiem woda ,używać toników ,kremów ,czy nakładania makijażu, oraz korzystanie z solarium, słońca ,czy sauny ,do momentu powrotu do gabinetu kosmetycznego na kolejny zabieg dołuszczajaco -pielęgnujący. Proces złuszczania się skory trwa od 5 do 7 dni. Po tym czasie, należy powrócić na zabieg końcowy , tzw. dołuszczanie.  Kosmetyczka rozgrzewa skore pod wapozonem, przez około 20 min. , w tym czasie nakłada specjalna maseczkę otrabkowa , rewitalizujaca tzw. ,,koktajl witaminowy, ,na skore po peelingu ziołowym.    Po upływie określonego czasu, zbiera maseczkę w specjalna gazę i wykonuje nią  masaż, mający na celu złuszczenie pozostałego naskórka i poprawę wyglądu skory. zmywa resztki maseczki ,nakłada serum kolagenowe i odpowiedni krem. Dopiero po tym zabiegu skora odzyskuje pożądany wygląd.

Po peelingu ziołowym przez 3 tygodnie nie wolno korzystać z solarium, i słońca.!!

Należy stosować kremy z wysokim filtrem, aby ochronić skore przed promieniami UVA i UVB

Warto również w tym czasie zadbać o dodatkowa pielęgnacje skory ,aplikując dobre kremy i maseczki, ponieważ proces całkowitej regeneracji i odbudowy naskórka trwa około 28 dni, w tym czasie jest on cieńszy , co powoduje lepsze wchłanianie się substancji odżywczych.

                                                                                

Peeling ziołowy można wykonywać co 3 tygodnie

PRZECIWWSKAZANIA: 

  • Skora wrażliwa, alergiczna,
  • Trądzik różowaty,
  • Grzybica skory,
  • Nowotwory skory,
  • Choroby infekcyjne i wirusowe, brodawki,
  • Znamiona barwnikowe skory.

Cena:

Twarz-£65 (cena za2 zabiegi)

Ciało-£55 -£70 (cena za 2 zabiegi)